Monitor Rampage 27" - BLAZE BL27R165C (VA, 165Hz, 1ms, 16:9, 1920x1080, 220cd/m2, HDMI, DP, negru, FreeSync, curbat) 37564
83900 Lei
Numărul articolului: 346276
Producător : RAMPAGE
Numărul de articol al producătorului: 37564
Fiabilitate: 100%