Etichetă BROTHER BUS-1J074102121, neacoperită Transfer termic 102mm x 74mm, 1100 etichete, 6 role
42901 Lei
Numărul articolului: 922215
Producător : Brother
Numărul de articol al producătorului: BUS1J074102121
Fiabilitate: 100%
42901 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 19
FAN Courier mai. 19
Caracteristici
Lățime (mm): 102
Lipici: Autoadeziv
Lungimea maximă.: 74 mm
Material de etichetă: Hârtie
Media: Transfer termic
Lățime (mm):102,
Material de etichetă:Hârtie,
Lungimea maximă.:74 mm,
Media:Transfer termic,
Lipici:Autoadeziv,
Recomandat de
Tezeko RESIN 110mm x 74m TZ300 bandă de vopsit 10 buc.