ALIMENTARE Asus ROG THOR Platinum III 1200W - ROG-THOR-1200P3-GAMING - 80+ Platinum - ATX 3.1 - Modular - negru
2 19000 Lei
Numărul articolului: 230386
Producător : Asus
Numărul de articol al producătorului: ROG-THOR-1200P3-GAMING
Fiabilitate: 100%
2 19000 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
Conectat la: 1x20+4, 2x4+4, 1x16, 4x6+2, 7xSata, 6xMolex
Producător: ASUS
Putere (W): 1200
Putere (W):1200,
Recomandat de
Seasonic 2200W 80+ Platinum Prime PX-2200
Alimentare Seasonic Prime PX-2200 2000W ATX3.1, 14cm ATX BOX 80+ Platinum Modular
Sursa de alimentare Seasonic Prime TX ATX pentru desktop 1600W 80+ Titanium BOX PRIME TX 1600