TÁP LC Power 600W - LC600H-12 V2.31 Seria Office
21900 Lei
Numărul articolului: 99950
Producător : LC Power
Numărul de articol al producătorului: LC600H-12 V2.31
Fiabilitate: 100%
21900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 19
FAN Courier mai. 19
FANbox mai. 19
Sediu FAN mai. 19
Caracteristici
80 Plus: Bronz
Adâncime (mm): 140
Cél: PC
Certificate: CE
Conector ATX: 1 x 24 pin
Conector ATX cu 20/24 pini: 20+4 pini ATX
Conector CPU: Există
Conector de alimentare CPU (4 + 4 pini): Există
Conector floppy: 2
Conector Molex: 3x
Conector Molex cu 4 pini: 3
Conector PCI-e: 1 x 6+2 pini, 1 x 6 pini
Conector PCI-e cu 6 pini: 1 buc
Conector Sata: 6
Conector VGA cu 6+2 pini: 1
Conectori de rețea PCI Express (6 pini): 1
Conectori de rețea PCI Express (6+2 pini): 1
Culoare: Negru
Curent de ieșire maxim (+ 3,3V): 24
Curent maxim de ieșire (+ 12V1): 20
Curent maxim de ieșire (+ 12V2): 20
Curent maxim de ieșire (+ 5V): 24
Diametrul ventilatorului: 120
Dimensiune: 150 x 140 x 85 mm
Dimensiunea ventilatorului: 12 cm
Dimensiunea ventilatorului (mm): 120
Eficiență (%): 85%
Factorul de formă al unității de alimentare (PSU): ATX
Format: ATX
Impact: 85%
Înălțime (mm): 86
Lățime (mm): 150
Masa: 1470
Numărul de conectori de alimentare PATA: 3
PFC: Activitate
Protecția sursei de alimentare: Limitarea puterii;Supratensiune;Scurtcircuit;Reducerea curentului
Putere: 600 W
Putere (W): 600W
Putere maximă: 600
Specificație detaliată: http://www.lc-power.com/en/product/netzteile/standard/lc600-12-v231/
Tip: ATX 12V V2.31
Tip de corecție a factorului de putere (PFC) tip (PFC) tip (PFC): Activitate
Tipul de răcire: Activitate
tipul de răcire: Activitate
Ventilator de răcire: 12 cm
Ventilator încorporat: 1
Versiunea ATX: 2.31
Dimensiune:150 x 140 x 85 mm,
Tip:ATX 12V V2.31,
Format:ATX,
Putere (W):600W,
Înălțime (mm):86,
Culoare:Negru,
Lățime (mm):150,
Dimensiunea ventilatorului (mm):120,120,
Putere:600 W,
Masa:1470,
Ventilator de răcire:12 cm,
Conector Molex cu 4 pini:3,3,
Impact:85%,
Ventilator încorporat:1,
Conector VGA cu 6+2 pini:1,
Putere maximă:600,
Conector floppy:2,
Eficiență (%):85%,
Versiunea ATX:2.31,
Conector CPU:Van,
Certificate:CE,
Conector Molex:3x,
PFC:PFC activ,
Conector PCI-e cu 6 pini:1 db,
Conector Sata:6,
80 Plus:Bronz,
Conector ATX:1 x 24 pin,