TÁP LC Power 420W - LC420H-12 V1.3 Seria Office
14900 Lei
Numărul articolului: 24215
Producător : LC Power
Numărul de articol al producătorului: LC420H-12 V1.3
Fiabilitate: 100%
14900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 19
FAN Courier mai. 19
FANbox mai. 19
Sediu FAN mai. 19
Caracteristici
80 Plus: Bronz
Conector ATX: 1 x 24 pin
Conector CPU: 1 x 4 pini
Conector floppy: 1x
Conector Molex: 5x
Conector Molex cu 4 pini: 5
Conector Sata: 2x
Dimensiunea ventilatorului: 12 cm
Dimensiunea ventilatorului (mm): 120
Dimensiuni (l x h x l x l x p): 150 x 140 x 87
Masa: 1372
PFC: Pasiv
Putere: 420 W
Putere (W): 420 W
Putere maximă: 420
Specificație detaliată: http://www.lc-power.de/index.php?id=183&L=1
Ventilator de răcire: 12 cm
Teljesítmény (W):420 W,
Ventilátor méret (mm):120,
Teljesítmény:420 W,
Tömeg:1372,
Hűtőventilátor:12 cm,
4 pin Molex csatlakozó:5,
Sata csatlakozó:2x,
Floppy csatlakozó:1x,
PFC:Pasiv,
Teljes erő:420,420,
Részletes specifikáció:http://www.lc-power.de/index.php?id=183&L=1,
Méret (sz x mé x ma):150 x 140 x 87,
80 Plus:Bronz,
ATX csatlakozó:1 x 24 pin,