TÁP LC Power 300W - LC300SFX V3.21
20900 Lei
Numărul articolului: 230741
Producător : LC Power
Numărul de articol al producătorului: LC300SFX V3.21
Fiabilitate: 100%
20900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 19
FAN Courier mai. 19
FANbox mai. 19
Sediu FAN mai. 19
Caracteristici
Adâncime (mm): 101
Cél: PC
Comutator integrat: Există
Conector ATX cu 20/24 pini: 20+4 pini ATX
Conector de alimentare ATX (20 + 4 pini): Există
Conector Molex cu 4 pini: 1
Conector PCI Express: Există
Conector Sata: 4
Conectori de alimentare periferică (Molex) (4 pini): 1
Conectori de rețea PCI Express (6 pini): 1
Culoare: Gri
Curent de ieșire maxim (+ 3,3V): 18
Curent maxim de ieșire (+ 12V): 20
Curent maxim de ieșire (+ 5V): 15
Diametrul ventilatorului: 80
Dimensiunea ventilatorului: 8 cm
Dimensiunea ventilatorului (mm): 80
Dimensiuni (l x h x l x l x p): 125 x 101 x 63
Factorul de formă al unității de alimentare (PSU): SFX
Format: SFX
Înălțime (mm): 63
Lățime (mm): 125
Locația ventilatorului: Top
Masa: 843
Numărul de conectori de alimentare PATA: 2
Performanță de vârf: 300
Perifris (Molex) Conector tpconector cu 4 pini: 1
PFC: PFC activ
Putere: 300 W
Putere (W): 300 W
Putere maximă: 285
Tipul de răcire: Activitate
tipul de răcire: Activitate
Ventilator încorporat: 1
Versiunea ATX: 3.21
Format:SFX,
Putere (W):300 W,
Înălțime (mm):63,
Culoare:Gri,
Lățime (mm):125,
Adâncime (mm):101,
Dimensiunea ventilatorului (mm):80,80,
Putere:300 W,
Masa:843,
Putere maximă:285,285,
Conector Sata:4,
Conector Molex cu 4 pini:1,
Conectori de rețea PCI Express (6 pini):1,1,
Diametrul ventilatorului:80,
PFC:PFC activ,
Conector PCI Express:Van,
Locația ventilatorului:Top,
Conector de alimentare ATX (20 + 4 pini):Van,Van,
Performanță de vârf:300,
Versiunea ATX:3.21,
Comutator integrat:Van,
Cél:PC,
Ventilator încorporat:1,