SZE Ryobi 4 V Șurubelniță de 4 V - RSDP4-120G 5133005958
Lei
Adaugă în coș
Produsele mele
Top 360
Promoții
Noutăți
Livrare expres
Informații
Întrebări și răspunsuri
Articole din
Cod de ștergere a datelor
Contact
Declarație juridică
Descriere
Garanție
Informații privind protecția auditivă
Livrare
Protecția datelor
Termeni și condiții
Tragere la sorți
Video
Instrument
Mașini electrice
Burghiu, șurubelniță
Favorite
La Favorite
Comparați
Comparați
Numărul articolului:
828622
Producător :
RYOBI
Numărul de articol al producătorului:
Fiabilitate:
100%
309
Lei
Garanție:
24 Luna
Adaugă în coș
Livrare estimată
FANbox
mai. 19
Sediu FAN
mai. 19
Caracteristici
Utilizare versatilă
Dimensiune compactă, portabilă
Specificații
Tensiune: 4 V
Turație în gol: 200 rpm
Cuplu maxim: 5 Nm
Dimensiunea mandrinei: 6,35 mm
Capacitatea bateriei: 2.0 Ah
Tip baterie: Li-ion
Timp de încărcare: 80 minute
Nivel de zgomot: 66.0 dBA
Nivel de presiune acustică: 58.0 dBA
Nivel de vibrații: 0,3 m/s2
Greutatea produsului: 0,21 kg
Recomandat de
Favorite
La Favorite
FIELDMANN FDUV 70115 ȘURUBELNIȚĂ FĂRĂ FIR
Einhell TE-CD 18/40 LI BL - SOLO BULK HEATER-CLARGE
șurubelniță fără fir, 12V, carbon fără perii, Li-ion, 1 baterie, 1 încărcător, 2000 mAh; 35Nm