Sursă de alimentare pentru desktop Spire Pearl ATX 600W BOX SP-ATX-600Z-PPFC
20900 Lei
Numărul articolului: 483529
Producător : Spire
Numărul de articol al producătorului: SP-ATX-600Z-PPFC
Fiabilitate: 89.13%
20900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 19
FAN Courier mai. 19
FANbox mai. 19
Sediu FAN mai. 19
Caracteristici
Adâncime (mm): 150
Cablare modulară: Nu
Conector ATX cu 20/24 pini: 1
Conector CPU: 1pcs 4 pin
Conector cu 24 de pini al plăcii de bază: 1 buc
Conector floppy: 0
Conector Molex cu 4 pini: 2
Conector Sata: 4 bucăți
Conector SATA 3: 4
Conector VGA cu 6 pini: 0
Diametrul ventilatorului: 120
Dimensiunea ventilatorului (mm): 120
Dispensare: Dobozos
Eficiență: Nu există date
Eficiență (%): 80
Format: E-ATX
Înălțime (mm): 140, 85
Lățime (mm): 140, 150
Nivelul de zgomot (dB): 21
PFC: Pasiv
Putere (W): 600
Puterea de alimentare (W): 600
Tip: ATX 12V