Sursă de alimentare OEM Chieftec 700W Value Serires (APB-700B8)
21900 Lei
Numărul articolului: 800967
Producător : Chieftec
Numărul de articol al producătorului: APB-700B8
Fiabilitate: 100%
21900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 19
FAN Courier mai. 19
FANbox mai. 19
Sediu FAN mai. 19
Caracteristici
Adâncime (mm): 140 mm
ATX3.0: Nu
Conectat la: 20+4 ATX, 8pin EPS, 8pin PCIe, SATA, Molex
Conector CPU: 1db 4+4-pini
Conector floppy: 1 buc
Conector Molex cu 4 pini: 2 buc
Conector Sata: 4 bucăți
Dimensiunea ventilatorului: 12 cm
Dimensiunea ventilatorului (mm): 12 cm
Eficiență: 80+
Înălțime (mm): 87 mm
Lățime (mm): 150 mm
Masa: 1.42 kg
PFC: PFC activ
Producător: Chieftec
Putere: 700 W
Putere (W): 700 wați
Tip: ATX 12V V2.3
Putere:700 W,
PFC:PFC activ,
ATX3.0:Nem,
Recomandat de
Inter-Tech 650W HiPower SP-650 88882111
Inter-Tech 500W 80+ Bronze Argus RGB-500 II 88882192
Akyga AK-C1-600 ATX Seria ATX Sursă de alimentare pentru calculator: clasicPerformanță maximă:
Xilence 700W Seria Redwing