Sursă de alimentare DeepCool PF Series PF500 500W ATX 2.4 (R-PF500D-HA0B-EU)
19900 Lei
Numărul articolului: 879553
Producător : DeepCool
Numărul de articol al producătorului: R-PF500D-HA0B-EU
Fiabilitate: 100%
19900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
Adâncime (mm): 140
Cablare modulară: Nu
Conector ATX cu 20/24 pini: 1
Conector CPU: 1 x 4+4 pin
Conector Molex cu 4 pini: 2
Conector SATA 3: 6
Conector VGA cu 6+2 pini: 2
Dimensiunea ventilatorului (mm): 120
Eficiență: 80 PLUS
Eficiență (%): 85
Format: ATX
Înălțime (mm): 86
Lățime (mm): 150
PFC: Activitate
Putere (W): 500
Format:ATX,
Putere (W):500,
Înălțime (mm):86,
Lățime (mm):150,
Adâncime (mm):140,
Eficiență:80 PLUS,
Conector ATX cu 20/24 pini:1,
Conector Molex cu 4 pini:2,
Conector VGA cu 6+2 pini:2,
Eficiență (%):85,
PFC:Activitate,
Conector SATA 3:6,
Conector CPU:1 x 4+4 pin,