Sencor SDC1200W CU METRU DE CĂLDURĂ
5209 Lei
Numărul articolului: 244586
Producător : Sencor
Numărul de articol al producătorului: SDC 1200 W
Fiabilitate: 100%
5209 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Ceas radio controlat, semnal DCF77
Afișaj LCD cu lumină de fundal albă scurtă
Afișaj digital al orei
Format 12/24 ore
Calendar, 7 limbi pentru afișarea zilelor
Alarmă cu semnal sonor
Repetarea anului (5 minute)
Temperatură internă: 0°C - +60°C
Temperatura afișată în grade °C / °F
Alimentare: 2 baterii AAA de 1,5 V (bateriile nu sunt incluse)
Dimensiuni (lățime / înălțime / adâncime) 78 x 78 x 30 mm