Ryobi 18V One Plus 10cm mini drujbă cu perie de carbon, fără baterie și încărcător - RY18PSX10A-0 5133005433
Lei
Adaugă în coș
Produsele mele
Top 360
Promoții
Noutăți
Livrare expres
Informații
Întrebări și răspunsuri
Articole din
Cod de ștergere a datelor
Contact
Declarație juridică
Descriere
Garanție
Informații privind protecția auditivă
Livrare
Protecția datelor
Termeni și condiții
Tragere la sorți
Video
Instrument
Mașini electrice
Alte utilaje, accesorii
Favorite
La Favorite
Comparați
Comparați
Numărul articolului:
897739
Producător :
RYOBI
Numărul de articol al producătorului:
Fiabilitate:
100%
709
Lei
Garanție:
24 Luna
Adaugă în coș
Livrare estimată
Curier DPD
mai. 19
FAN Courier
mai. 19
Recomandat de
Favorite
La Favorite
Cheie cu clichet fără fir Ryobi 1/4" (fără baterie și încărcător) - R18RW2-0 5133004833
extractor de nituri pop fără fir, Share20V, 20V, Li-ion, 1buc baterie, 1buc încărcător, 2000 mAh
Einhell TC-EH 500 ILUMINATOR ELECTROMOTIV
Extractor electric de nituri pop, 400W; pentru nituri ALU, cupru, oțel, INOX, 3,2-4,0-4,8mm, 8000N, cursă 22mm
mașină de perforat continuă fără fir, Share20V, 20V, Li-ion; 1 baterie, 1 încărcător, 2000 mAh