Razer Kraken Kitty V2 roz cu cască fără fir pentru gameri RZ04-04860100-R3M1
48900 Lei
Numărul articolului: 144173
Producător : Razer
Numărul de articol al producătorului: RZ04-04860100-R3M1
Fiabilitate: 100%
48900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 21
FAN Courier mai. 21
FANbox mai. 21
Sediu FAN mai. 21
Caracteristici
Accesorii incluse: Ghid de pornire rapidă
Altă culoare: Gri
Ambalaj cu amănuntul Greutate netă cutie: 0,5 kilograme
Ambalaje de vânzare cu amănuntul Greutatea netă a plasticului: 0,5 kilograme
Ambalate într-o cutie: 8
Bluetooth: Din nou
Cablu inclus: Cablu încărcător
Cantitatea de prize de alimentare: 1
Caracteristici: Iluminare RGBRazer TriForce Driver
Caracteristicile microfonului: Anularea zgomotuluiUni-direcțional
Căști cu microfon: Din nou
Cod EAN: 8887910060544
Compatibilitate: Dispozitiv Bluetooth; Telefon mobil
Componentele sistemului: 2 difuzoare
Conectat la: fără fir (Bluetooth)
Controlere vocale: VolumeMute Microfon
Controlul volumului: Există
Criterii de validare a garanțiilor: Numărul de serie
Culoare: Roz
Culoare exterioară: Roz cuarț
Destinație: Telefon mobil PC PC multimedia Tabletă
Diametrul conductorului: 40 mm
Diametrul difuzorului: 40
Durata medie de viață a bateriei: 40 de ore
Extras din: Bandă pentru cap
Factor de formă: Dimensiune completă (fila de mai sus)
Factor de formă al microfonului: Situat la
Formator de rețea: Integrate
Gama de frecvență a microfonului: 100 - 10000 Hz
Gama de frecvențe: 20 - 20000 Hz
Gamer: Din nou
Greutate netă (kg): 325
Greutate nominală: 0,325 kilograme
Greutatea cutiei Gross (kg): 4 kilograme
Greutatea netă a pachetului (kg): 0,5 kilograme
Greutatea pachetului Brut (kg): 0,5 kilograme
Impedanță: 32 Ohm
Locația unității de alimentare: Externe
Lungimea cablului: 2 m
Microfon: Din nou
model de covor pregătit: Există
Modul de ieșire audio: Stereo
NFC: Nu
Ore de funcționare: 40
Perioada de calificare (luni): 24 de luni
Piese în pachet: 1
Plasarea microfonului: Situat la
Produsele aflate în garanție pot fi returnate: Da
Răspuns în frecvență: 20Hz-20kHz
Răspunsul în frecvență al microfonului: 100Hz-10kHz
Sensibilitate: 92,5 decibeli
sensibilitatea microfonului: -42 decibeli
Sistem de sunet: 2.0
Standarde pentru rețele: Bluetooth 5.2
Tehnologia căștilor: Dinamică
Tehnologia de conectare: Fără fir
Tehnologie fără fir: Bluetooth
Tip: Cască Bluetooth
Tip de montare: Bentiță
Tip de rețea: Adaptor Bluetooth
Tip de sistem audio: Căști
Tip pachet: Cutie
Tipul de conector al portului de alimentare: USB-C
Transmisia de frecvență: 20Hz-20kHz
USB tip C: Există
Wi-Fi: Există
Wireless: Nu
Tip:Cască Bluetooth,
Culoare:Roz,
Extras din:Bandă pentru cap,
Gamer:Din nou,
WiFi:Van,
Bluetooth:5.2,
Altă culoare:Gri,
USB tip C:Van,
Impedanță:32,
Greutate:325,
Ore de funcționare:40,
Diametrul difuzorului:40,
Sensibilitate:92,
Căști cu microfon:Din nou,