Razer BlackShark V2 Pro (2023) negru căști fără fir pentru gameri RZ04-04530100-R3M1 i
81000 Lei
Numărul articolului: 203206
Producător : Razer
Fiabilitate: 100%
Livrare estimată
Curier DPD mai. 18
FAN Courier mai. 18
FANbox mai. 18
Sediu FAN mai. 18
Caracteristici
Accesorii incluse: Ghid de pornire rapidă
Altele: Ecranarea fonică
Ambalaj cu amănuntul Greutate netă cutie: 0,6 kilograme
Ambalaje de vânzare cu amănuntul Greutatea netă a plasticului: 0,6 kilograme
Ambalate într-o cutie: 6
Bluetooth: Din nou
Canal de voce: 7,1
Caracteristicile microfonului: Uni-direcțional
Căști cu microfon: Din nou
Cod EAN: 8887910060117
Compatibilitate: Bluetooth eszköz;PC;PlayStation;Mobiltelefon
Conectat la: fără fir (Bluetooth)
Conectivitate pentru căști: Bluetooth
Conținutul ambalajului: Ghid de pornire rapidă
Control vocal: Există
Controlere vocale: VolumeMute Microfon
Controlul volumului: Există
Criterii de validare a garanțiilor: Numărul de serie
Culoare: Negru
Culoare exterioară: Negru
Destinație: PC multimedia PlayStation 4 Nintendo Switch PlayStation 5
Diametrul conductorului: 50 mm
Diametrul difuzorului: 50
Dimensiunea cablului: na m
Dimensiunea difuzorului (mm): 50
Durata medie de viață a bateriei: 70 de ore
Extras din: Bandă pentru cap
Factor de formă: Dimensiune completă (fila de mai sus)
Factor de formă al microfonului: Detașabil
Gama de frecvență a microfonului: 100 - 10000 Hz
Gama de frecvență a microfonului (Hz): 100-10000
Gama de frecvențe: 12 - 28000 Hz
Gama de frecvențe (Hz): 12-28000
Gamer: Din nou
Greutate netă (kg): 0,320
Greutate nominală: 0,32 kilogram
Greutatea cutiei Gross (kg): 3,6 kilograme
Greutatea netă a pachetului (kg): 0,6 kilograme
Greutatea pachetului Brut (kg): 0,6 kilograme
Impedanță: 32 Ohm
Impedanță (Ohm): 32
Locația unității de alimentare: Externe
Lungimea cablului: 200
Microfon: Din nou
Microfon cu anulare a zgomotului: Există
Modul de ieșire audio: sunet surround cu 7.1 canale
NFC: Nu
Ore de funcționare: 70
Perioada de calificare (luni): 24 de luni
Piese în pachet: 1
Plasarea microfonului: Balos
Produsele aflate în garanție pot fi returnate: Da
Răspuns în frecvență: 12Hz-28kHz
Răspunsul în frecvență al microfonului: 100Hz-10kHz
Sensibilitate: 100 decibeli
Sensibilitate (dB): 100
sensibilitatea microfonului: -42 decibeli
Sensibilitatea microfonului (dB): -42
Sistem de sunet: 2.0
Standard Bluetooth: 5.2
Standarde pentru rețele: Bluetooth 5.2
Suprafața: USB/Bluetooth
Tehnologia căștilor: Dinamică
Tehnologia de conectare: Fără fir
Tehnologie fără fir: Bluetooth/RF
Timp de funcționare (ore): 70
Tip: Cască Bluetooth
Tip de montare: Bentiță
Tip de rețea: Adaptor de rețea
Tip de sistem audio: Căști jucăușe
Tip pachet: Cutie
Transmisia de frecvență: 12Hz-28kHz