Pompă de aer Black and Decker ASI200-XJ, 8,3 BAR/120PSI
23900 Lei
Numărul articolului: 454217
Producător : Black and Decker
Numărul de articol al producătorului: ASI200-XJ
Fiabilitate: 100%
23900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
Pompa de aer puternică de 120 PSI/8,27 bar poate face față unei game largi de sarcini
Funcționează de la 12V DC (ieșire pentru brichetă), ideală pentru utilizarea pe șosea
Iluminare încorporată pentru urgențe pe timp de noapte (defecte)
Depozitare încorporată a cablurilor pentru depozitare organizată
Depozit de accesorii încorporat pentru depozitarea sigură a accesoriilor
Formă compactă pentru depozitare ușoară și economie de spațiu
Marca Black+Decker
Tip aplicație Produs pentru hobby
Tipul sursei de alimentare Aer
Adaptor auto de 12V Da
Oprire automată Da
Greutate (kg) 2,8
Transport Cutie de carton
Presiune maximă (bar) 8,27
Recomandat de
Pompă de înaltă presiune Ryobi 18V fără baterie și încărcător - R18PI-0
compresor de aer fără fir 7,4V, baterie Li-ion 2000 mAh, max. 10,3 bar