Pix cu bilă, 0,38 mm, buton, STABILO "Liner 308", verde 308F1036
309 Lei
Numărul articolului: 256939
Producător : STABILO
Numărul de articol al producătorului: 308F1036
Fiabilitate: 100%
309 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 19
FAN Courier mai. 19
FANbox mai. 19
Sediu FAN mai. 19
Caracteristici
Culoare: Verde
Culoare de scris: Verde
Culoarea corpului: Verde
Depozit: 33-030F1041
Dispensare: 10 db/dob
eu: buc
Extras din: buton de apăsare
Grosime: 0,3 mm
Grosimea liniei: 0.38mm
Inserție înlocuibilă: Există
Proiectarea instrumentelor de scris: Buton de apăsare
Șterse: Nu
Tip: buton de apăsare
Tipul de ustensilă de scris: Pix cu bilă
Tip:buton de apăsare,
Culoare:Verde,
Extras din:buton de apăsare,
Material din:Plastic,
Dispensare:10 db/dob,
Grosimea liniei:0.38mm,
Grosime:0,3 mm,