Pix cu bilă, 0,38 mm, buton, STABILO "Liner 308", roșu 308F1040
309 Lei
Numărul articolului: 737044
Producător : STABILO
Numărul de articol al producătorului: 308F1040
Fiabilitate: 100%
Caracteristici
Culoare: Piros
Culoare de scris: pyros
Culoarea corpului: Piros
Extras din: buton de apăsare
Grosime: 0,3 mm
Grosimea liniei: 0.38mm
Tip:buton de apăsare,
Culoare:Piros,
Dispensare:10 db/dob,
Grosimea liniei:0.38mm,
Grosime:0,3 mm,