Pix cu bilă, 0,38 mm, buton, STABILO "Liner 308", albastru 308F1041
309 Lei
Numărul articolului: 146475
Producător : STABILO
Numărul de articol al producătorului: 308F1041
Fiabilitate: 100%
Caracteristici
Alegerea: 0
Culoare: Albastru
Culoare de scris: Albastru
Culoarea corpului: Albastru
Extras din: buton de apăsare
Grosime: 0,3 mm
Grosimea liniei: 0.38mm
Inserție înlocuibilă: Există
Jucători: 1
Marca: Stabilo
Nem: Mindenki
Tipul de ustensilă de scris: Pix cu bilă
Vârste: Între 5 și 7 ani
Tip:buton de apăsare,
Culoare:Albastru,
Dispensare:10 db/dob,
Vârste:Între 5 și 7 ani,
Marca:Stabilo,
Nem:Mindenki,
Grosimea liniei:0.38mm,
Grosime:0,3 mm,