PCB Asus ROG Strix 1000W 80+ Platinum sursă de alimentare - modulară - ROG-STRIX-1000P-GAMING
1 19000 Lei
Numărul articolului: 782034
Producător : Asus
Numărul de articol al producătorului: ROG-STRIX-1000P-GAMING
Fiabilitate: 100%
1 19000 Lei
Ambalare: Caseta
Cablare: Complet modular
Cabluri incluse: AC;CPU;PCIe;Periferic (Molex);SATA
Cél: PC
Certificate: Certificarea nivelului de zgomot Cybenetics A+
Comutator integrat: Există
Conectat la: 1x20+4, 2x4+4, 1x16, 4x8, 6xSata, 3xMolex
Conector ATX cu 20/24 pini: 20+4 pini ATX
Conector CPU: Există
Conector de alimentare ATX (20 + 4 pini): Există
Conector Molex cu 4 pini: 3
Conector Sata: 6
Conector VGA cu 6+2 pini: 4
Conectori PCI Express (16 pini): 1
Culoare: Negru; Argintiu
Curent de ieșire maxim (+ 3,3V): 25
Curent maxim de ieșire (+ 12V): 83,3000000
Curent maxim de ieșire (+ 5V): 25
Curent maxim de ieșire (+ 5Vsb): 3
Curent maxim de ieșire (- 12V): 0,3000000
Evaluare 80 PLUS: 80 PLUS Platinum
Factorul de formă al unității de alimentare (PSU): ATX
Format: ATX
Iluminat: Există
Înălțime (mm): 86
Lățime (mm): 160
Lungimea cablului de alimentare a plăcii de bază: 610
Lungimea cablului de alimentare CPU: 1000
Lungimea cablului de alimentare PCI Express: 750
Lungimea cablului de alimentare periferică (Molex): 150;400
Lungimea cablului de alimentare SATA: 120;400
Masa: 2910
Nivelul de zgomot (dB): 20
Producător: ASUS
Putere (W): 1000
Putere combinată (+ 12V): 1000
Putere combinată (+3,3V): 130
Putere combinată (+5V): 130
Tensiunea de intrare AC: 100 - 240
Timpul mediu între defecțiuni (MTBF): 120000
Tip de corecție a factorului de putere (PFC) tip (PFC) tip (PFC): Activitate
Tipul de rulment: rulment cu bile
Ventilator încorporat: 1
Culoare:Negru; Argintiu,
Iluminat:Există,
Înălțime (mm):86,
Lățime (mm):160,
Adâncime (mm):150,
Ventilator încorporat:1,
Nivelul de zgomot (dB):20,
Masa:2910,
Ambalare:Caseta,
Conector Sata:6,
Comutator integrat:Există,
Putere maximă:1000,
Cél:PC,
Putere combinată (+ 12V):1000,
Putere combinată (+3,3V):130,
Putere combinată (+5V):130,
Putere combinată (+5Vsb):15,
Cablare:Complet modular,
Recomandat de
Alimentare Asus ROG STRIX 1000G AURA GAMING 1000W 80+ Gold (90YE00P1-B0NA00)
Alimentare Montech Titan PLA 1200W - 80 PLUS & Cybenetics Platinum, modulară, PCIe 5.1, ATX 3.1
Alimentare Lian Li EDGE EG1300 80 Plus Platinum, PCIe 5.1, ATX 3.1 - 1300W, negru EG1300 Negru
Liniște! Straight Power 12 1200W Modular Power Supply (BN339)
ARGUS Gamer Power Supply, 1200W, 80 Plus Platinum, PSU, FTX, Sama Armor