nBase 170W NBA-170W-LE71 Lenovo încărcător notebook NBA-LE71-170W i
7669 Lei
Numărul articolului: 855194
Producător : nBase
Fiabilitate: 100%
Livrare estimată
Curier DPD mai. 18
FAN Courier mai. 18
FANbox mai. 18
Sediu FAN mai. 18
Caracteristici
Compatibilitate producător: Lenovo
Conectat la: Sfat subțire
Curent de ieșire: 8,5A
Putere (W): 170
Putere maximă de ieșire: 170W
Tensiunea de ieșire: 20V
Tensiunea de intrare (V): 12, 24
Tip: Încărcător pentru notebook
Recomandat de
NBT Akyga AK-ND-29 75W Adaptor pentru încărcător Lenovo
Akyga AK-NU-12 Adaptor universal 20V/3.5A 65W
NBT Akyga AK-ND-02 75W Toshiba adaptor încărcător de rețea