Memorie TeamGroup ELITE SO-DIMM 8GB 2666MHz DDR4 (TED48G2666C19-S01)
34900 Lei
Numărul articolului: 402040
Producător : TeamGroup
Numărul de articol al producătorului: TED48G2666C19-S01
Fiabilitate: 100%
34900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 19
FAN Courier mai. 19
FANbox mai. 19
Sediu FAN mai. 19
Caracteristici
Ambalare: Blister
Capacitate (GB): 8
Chiuveta de căldură: Nu
Kit cu două canale: Nu
Soclu de memorie: DDR4
Temporizare (CL): 19
Tensiune (V): 1,2
Capacitate (GB):8,
Soclu de memorie:DDR4,
Temporizare (CL):19,
Kit cu două canale:Nem,
Tensiune (V):1,2,
Ambalare:Blister,
Chiuveta de căldură:Nem,
Recomandat de
Crucial 8GB DDR4 3200MHz
G.SKILL NB Memorie DDR4 8GB 3200Mhz CL22 SODIMM 1.20V, Ripjaws F4-3200C22S-8GRS
Lexar DDR4 8GB 260 PIN So-DIMM 3200Mbps, CL22, 1.2V- Pachet BLISTER
Silicon Power 8GB DDR4 2666MHz SODIMM