Chiar și sub sarcină maximă se execută în jurul valorii de 66 de grade, piesa perfectă ..cea mai bună valoare pentru cardul de bani în acest moment
2026.05.08
Vajtu József
Este un card destul de bun, nu pot decât să-l recomand. consumă foarte puțin cu undervolt și chiar și la 50% viteza ventilatorului este de 40-50 grade în 4k, ceea ce este destul de bun.Am înlocuit un rx 6700 xt cu un rx 6700 xt, dar cardul era uneori la 70 de grade (nu că ar fi o mare problemă), dar dacă sunteți în căutarea de performanță brută + fsr 4 + rezoluție 4k, îl recomand.
2026.04.07
Vidó János
În principal pentru jocuri. Sunt foarte mulțumit de ea. Nu se încălzește prea tare, datorită celor 3 ventilatoare de pe placă și a celorlalte 4 din carcasă :) face un pic de zgomot la 100% încărcare, dar nu e rău deloc; și asta e normal. Raportul preț/performanță este foarte recomandat în acest moment!