G.Skill Aegis DIMM 8GB 2400Mhz DDR4 memorie (F4-2400C17S-8GIS)
50900 Lei
Numărul articolului: 649109
Producător : G.Skill
Numărul de articol al producătorului: F4-2400C17S-8GIS
Fiabilitate: 100%
50900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
Ambalare: Blister
Capacitate (GB): 8
Ceas de memorie (MHz): 2400
Dimensiune: 8 GB
Frecvență: 2400 MHz
Gamer: Din nou
Kit canal Octo: Nu
Kit cu două canale: Nu
Kit cu patru canale: Nu
Kit Tri Channel: Nu
Sincronizare (SPD): 17 ns
Soclu de memorie: DDR4
Temporizare (CL): 17
Tensiune (V): 1.2 V
Tip: DDR4
Viteză: 2400 MHz
Capacitate (GB):8,
Ceas de memorie (MHz):2400,
Soclu de memorie:DDR4,
Viteză:2400 MHz,
Temporizare (CL):17,
Tensiune (V):1.2 V,