FSP 720W Hydro 80+ Gold 9PA7200503
81900 Lei
Numărul articolului: 916409
Producător : FSP
Numărul de articol al producătorului: 9PA7200503
Fiabilitate: 100%
81900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
ATX 3.1: Nu
ATX3.0: Nu
Putere: 720 W
ATX3.0:Nu,
Putere:720 W,
ATX 3.1:Nu,
Recomandat de
Alimentator GIGABYTE AORUS ELITE 1000W 80+ Platinum Modular Gen 5.0
Seasonic 650W 80+ Platinum Focus SPX
Thermalright TP-1000-W ATX ATX sursă de alimentare desktop 1000W 80+ Platinum BOX
DeepCool Power Supply 750W - Gamerstorm PS750P (80 Plus Platinum, SFX, ATX3.1, Active PFC, 12cm)