Ferăstrău circular Black&Decker BDCJS18N-XJ 18V fără acumulator și încărcător
41900 Lei
Numărul articolului: 840055
Producător : Black and Decker
Numărul de articol al producătorului: BDCJS18N-XJ
Fiabilitate: 100%
41900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
Ferăstrău circular: Nici unul
Ferăstrău cu lanț: Nici unul
Ferăstrău de derulare: Există
Ferăstrău de fierăstrău: Nici unul
Ferăstrău de mână: Nici unul
Laptop: Nici unul
Üzem: Alimentat cu baterii
Ferăstrău de derulare:Van,
Üzem:Alimentat cu baterii,
Laptop:Nici unul,
Ferăstrău de mână:Nici unul,
Ferăstrău circular:Nici unul,
Ferăstrău cu lanț:Nici unul,
Recomandat de
Einhell TC-JS 18/70 LI (1X2,5AH) DECOPER
DEWALT Ferăstrău circular, 701W, mâner superior, mâner lamă, cutie
Ferăstrău sabie 650W, 800-3000 rpm