Black&Decker BEH710 Burghiu cu percuție de 710 W BEH710-QS
27900 Lei
Numărul articolului: 372270
Producător : Black and Decker
Numărul de articol al producătorului: BEH710-QS
Fiabilitate: 100%
27900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
Recomandat de
Fieldmann FDUR 70315-0 DISPOZITIV DE CONTABILITATE
burghiu cu impact 750W, 0-3000 rpm, mandrină cu cheie, 1,5-13mm, în cutie de hârtie
Einhell TE-CI 18/1 LI-SOLO TRANSMISOR
burghiu cu impact 750W; mandrină cu cheie, max. 13mm, 0-3000 rpm, cutie de hârtie