ASUS ROG Strix ROG-STRIX-1000G Gold Aura Edition 1000W Modular Power Supply (ROG-STRIX-1000G-AURA-GAMING)
1 09000 Lei
Numărul articolului: 714712
Producător : Asus
Numărul de articol al producătorului: ROG-STRIX-1000G-AURA-GAMING
Fiabilitate: 100%
1 09000 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
Adâncime (mm): 150
Ambalare: Caseta
Cablare: Modular
Cablare modulară: Da
Cabluri incluse: AC;CPU;PCIe;Periferic (Molex);SATA
Cél: PC
Certificat de continuitate: RoHS
Comutator integrat: Există
Conector ATX cu 20/24 pini: 20+4 pini ATX
Conector CPU: Există
Conector cu 24 de pini al plăcii de bază: 1 buc
Conector de alimentare ATX (20 + 4 pini): Există
Conector de alimentare CPU (4 + 4 pini): Există
Conector Molex cu 4 pini: 4
Conector PCI-e 6+2 pini: 4 bucăți
Conector PCI-e cu 16 pini: 1 buc
Conector Sata: 5
Conector SATA 3: 5
Conector VGA cu 6+2 pini: 4 bucăți
Conectori de alimentare periferică (Molex) (4 pini): 4
Conectori de rețea PCI Express (8 pini): 4
Conectori PCI Express (16 pini): 1
Conformitatea cu durabilitatea: Există
Culoare: Negru
Curent de ieșire maxim (+ 3,3V): 22
Curent maxim de ieșire (+ 12V): 83,3000000
Curent maxim de ieșire (+ 5V): 22
Curent maxim de ieșire (+ 5Vsb): 3
Curent maxim de ieșire (- 12V): 0,3000000
Diametrul ventilatorului: 135
Dimensiunea ventilatorului (mm): 135
Dispensare: Dobozos
Eficiență: 80+ Aur
Evaluare 80 PLUS: 80 PLUS Gold
Factorul de formă al unității de alimentare (PSU): ATX
Format: ATX
Iluminat: Există
Înălțime (mm): 86
Lățime (mm): 180 mm
Lungimea cablului de alimentare a plăcii de bază: 600
Lungimea cablului de alimentare CPU: 650
Lungimea cablului de alimentare periferică (Molex): 150;400
Lungimea cablului de alimentare SATA: 120,4000000
Masa: 3030
Modul silențios: Există
Modular: Da
PFC: Activitate
Putere (W): 1000 Watt
Putere combinată (+ 12V): 996,6000000
Putere combinată (+3,3V): 120
Putere combinată (+5Vsb): 15
Putere combinată (-12V): 3,6000000
Putere maximă: 1000
Tensiunea de intrare AC: 100 - 240
Tip: ATX 12V
Tipul de răcire: Activitate
tipul de răcire: Activitate
Tipul de rulment: rulment cu bile
Ventilator încorporat: 1
Versiunea ATX: 3.0
Tip:ATX 12V,
Putere (W):1000 Watt,
Înălțime (mm):86,
Lățime (mm):180 mm,