ASUS House TUF Gaming GT502 Plus, 850W (TUF-GAMING-850G), negru, cu pereți din sticlă GT502 PLUS/BLK/TG + TUF-GAMING-850G
1 29001 Lei
Numărul articolului: 393541
Producător : Asus
Numărul de articol al producătorului: GT502 PLUS/BLK/TG + TUF-GAMING-850G
Fiabilitate: 100%
1 29001 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
3.5" spațiu: 4
Culoare: Negru
Producător: ASUS
Puterea de alimentare (W): TUF-GAMING-850G
Culoare:Negru,
3.5" spațiu:4,
Recomandat de
Fă liniște! 1000W 80+ Titanium Dark Power 14