ASUS House TUF Gaming GT502 Plus, 650W (PRIME-650B-BLACK), negru, cu pereți din sticlă GT502 PLUS/BLK/TG + PRIME-650B-BLACK
96900 Lei
Numărul articolului: 155012
Producător : Asus
Numărul de articol al producătorului: GT502 PLUS/BLK/TG + PRIME-650B-BLACK
Fiabilitate: 100%
96900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
3.5" spațiu: 4
Culoare: Negru
Producător: ASUS
Puterea de alimentare (W): PRIME-650B-BLACK
Culoare:Negru,
3.5" spațiu:4,