Alimentare ASUS TUF 750W 80+ Bronze TUF-GAMING-750B
36900 Lei
Numărul articolului: 620432
Producător : Asus
Numărul de articol al producătorului: TUF-GAMING-750B
Fiabilitate: 100%
36900 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Caracteristici
Adâncime (mm): 150
Cablare: Non-modular
Cél: PC
Conectat la: 1x20+4, 2x4+4, 4x6+2, 4xSata, 4xMolex
Conector ATX cu 20/24 pini: 20+4 pini ATX
Conector Molex cu 4 pini: 4
Conector Sata: 5
Culoare: Negru
Evaluare 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
Factorul de formă al unității de alimentare (PSU): ATX
Format: ATX
Înălțime (mm): 86
Lățime (mm): 150
Masa: 2180
Producător: ASUS
Putere (W): 750
Putere maximă: 750
Tensiunea de intrare AC: 100 - 240
Putere (W):750,
Culoare:Negru,
Lățime (mm):150,
Înălțime (mm):86,
Adâncime (mm):150,
Masa:2180,
Cél:PC,
Putere maximă:750,
Cablare:Non-modular,
Conector Sata:5,
Recomandat de
Alimentare Thermaltake Smart BX1 RGB 650W ATX 2.4 (PS-SPR-0650NHSABE-1)
Chieftec 850W 80+ Bronz Vita SM3