Încărcător auto ORICO - PM-30-1A1C-BK (brichetă, USB-C 30W+USB-A 27W, negru) ORICO-PM-30-1A1C-BK-EP
1809 Lei
Numărul articolului: 950207
Producător : ORICO
Numărul de articol al producătorului: ORICO-PM-30-1A1C-BK-EP
Fiabilitate: 100%
1809 Lei
Garanție: 24 Luna
Livrare estimată
Curier DPD mai. 20
FAN Courier mai. 20
FANbox mai. 20
Sediu FAN mai. 20
Recomandat de
XO CC48 încărcător auto 2 prize USB 2.4W + cablu Type-C NEGRU
XO CC70 încărcător auto Type-C soclu 30W, încărcător rapid PD, NEGRU
Gembird TA-U2QC3-CAR-01 Încărcător rapid auto cu 2 porturi USB QC3.0 36W Negru
Încărcător auto Izoxis USB + cablu Izoxis USB - USB Type-C/microUSB/Lightning 19907
Încărcător auto BlueStar 4 x USB, 7,3 A, cablu 1,8 m